Niezapomniane imprezy integracyjne

Przy tworzeniu scenariusza imprezy ani na moment nie zapominamy o celu imprezy – integracji uczestników eventu. Dlatego przy wydarzeniach tego typu proponujemy zawsze artystów i atrakcje, które pozwolą ten cel osiągnąć. W zależności od tożsamości firmy, charakteru wydarzenia oraz wieku i płci uczestników możemy zaproponować: przebierane imprezy integracyjne czy występ kabaretu. Posiadamy bogatą bazę artystów i własne zaplecze techniczne (oświetlenie, nagłośnienie, sceny, hale namiotowe, stoły, krzesła).

W przypadku zabaw plenerowych gorąco polecamy imprezy integracyjne oparte na grach z takimi konkurencjami jak: zawody sumo, ring bokserski, kulę kosmiczną – zorbing, mega piłkarzyki, kręgle, byk rodeo, bungerun, konkurs sprawnego przemierzenia toru na quadach, mecz tenisowy, mecz siatkówki, mecz piłki nożnej, sztafety biegaczy, mecz koszykówki, mecz babinktona, sztafeta rowerowa, konkurs strzelecki (udostępnione zostaną pistolety, wiatrówki, łuki), wyścigi na hulajnodze. Od lat popularnością cieszy się też zabawa paintball i niesamowicie widowiskowe show z udziałem akrobatów, ognia i bębnów. Polecamy także rozgrywki mafijne i prohibicyjne: Ruletka Amerykańska, Jack Black, Poker Amerykański, Ruletka Francuska, Kości, Strzelnica, Rosyjska ruletka, Turniej palenia cygar.

Miłośników manewrów wojennych zainteresuje z niniejsza propozycja zabawy: W centralnym punkcie imprezy znajdować się będzie obóz, zbudowany z namiotów, siatek maskujących oraz masztu, na którym powiewać będzie flaga Państwa Firmy. Obsługa wyposażona będzie w oryginalne mundury i sprzęt wojskowy oddziałów specjalnych armii polskiej, brytyjskiej i USA. Uczestnicy imprezy podczas dojazdu na jej miejsce będą zatrzymywani i legitymowani przez ,,patrole wojskowe’’… to tylko jedna z wielu propozycji – polecamy serdecznie! Wrocław i niezapomniane imprezy integracyjne mogą stanowić o dobrej atmosferze w Państwa firmie!