AL-Catering zorganizuje wspaniałe bankiety!

Doświadczenie w organizacji bankietów zdobywamy od 1989 r. Czujemy się zobowiązani zaufaniem, którym obdarzyli nas dotychczasowi Klienci, ich referencje i zadowolenie są dla nas najcenniejsze. Cechuje nas dbałość o szczegóły przy planowaniu i realizacji eventu. Organizowane z nami bankiety to gwarancja udanej zabawy. Pięknie podane, smakowite posiłki, olśniewające oświetlenie, dekoracje na stole i odpowiednio dobrana scenografia – przykładamy starań, żeby wszystko było zrobione z należytym rozmachem.

Nasz menadżer z przyjemnością przedstawi Państwu propozycje cateringu oraz stylizacji oraz dodatkowe usługi takie jak: zapewnienie strony artystycznej, przygotowanie unikatowych spersonalizowanych zaproszeń dla gości, rezerwację miejsc noclegowych i transfer uczestników przyjęcia. Posiadamy niezbędny sprzęt techniczny – oświetlenie sceniczne, nagłośnienie estradowe, sceny, hale namiotowe, stoły, krzesła, zastawa porcelanowa.

Mamy doświadczeniu w planowaniu i zarządzaniu imprez (Wrocław i okolice) - nie raz organizowaliśmy bankiety dla kilku tysięcy osób. Jesteśmy rzetelnym partnerem w interesach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami dotyczącymi bankietu.