Organizacja imprez firmowych jest naszą domeną

Organizujemy różnego rodzaju imprezy firmowe: pikniki, bankiety, gale, jubileusze, konferencje oraz oryginalne imprezy integracyjne. Organizcja imprez to pomysł, który narodził się w 1989 roku i od tego czasu imprezy firmowe stały się naszą domeną. Chętnie dzielimy się doświadczeniem z Klientami - nasi menadżerowie pomogą Państwu wybrać odpowiednie do rodzaju imprezy rozwiązania.

Na życzenie Klientów zajmujemy się planowaniem i organizacją strony artystycznej wydarzenia. Dobieramy konferansjera, hostessy oraz artystów i animatorów zgodnie z charakterem wydarzenia. Posiadamy bogate zaplecze techniczne i sprzęt konferencyjny - sprzęt zarówno na imprezy firmowe "pod dachem", jak i na bankiety, pikiniki. Przygotowujemy sprzęt estradowy oraz piknikowy – hale namiotowe, namioty, stoły, ławy, krzesła, sztućce, zastawę porcelanową oraz eleganckie pokrowce na krzesła i obrusy. Zapewniamy dodatkowe elementy dekoracji zgodnie z charakterem imprez – kompozycje kwiatowe, nietuzinkowe elementy scenografii. W naszej ofercie znajduje się również przygotowanie projektu i druk zaproszeń (personalizacja druku) oraz rezerwacja hoteli i transfer gości.

Naszą specjalnością jest organizacja imprez i wydarzenia szyte na miarę potrzeb Klientów. Czujemy się zobowiązani zaufaniem, którym obdarzyli nas: Politechnika Wrocławska (Bal Rektora 2009 r.), Volvo (piknik firmowy dla 7500 osób, uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej, cykliczne bankiety), EneriaPro (piknik dla 1800 osób, cykliczne bankiety), LG Elektronics (wigilia firmowa dla 1500 osób) i wiele innych przedsiębiorstw dla których przygotowywaliśmy imprezy firmowe.